Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole
W piątek, 10 października, w Publicznej Szkole Podstawowej w Jadownikach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Był to wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, wdzięczności i wzruszeń.
Uczniowie przygotowali część artystyczną, w której w humorystyczny, ale i serdeczny sposób podziękowali wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom szkoły za ich codzienny trud, cierpliwość i poświęcenie. Nie zabrakło wierszy, piosenek i życzeń płynących prosto z serca.
Podczas uroczystości wręczono również symboliczne dyplomy uznania dla nauczycieli i pracowników szkoły, będące wyrazem wdzięczności uczniów. Nauczyciele i Pracownicy Szkoły za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie w pracę dydaktyczno-wychowawczą otrzymali również nagrody Dyrektora Szkoły.
Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część rekreacyjna, przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Na wszystkich czekały gry, zabawy, które dostarczyły wszystkim dużo radości i pozytywnych emocji.
Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia był emocjonujący mecz siatkówki uczniowie kontra nauczyciele, który – jak zawsze – dostarczył wielu pozytywnych emocji i dobrej zabawy.
Za przygotowanie akademii odpowiedzialni byli: pani Sylwia Mróz, pani Aneta Saramak, pani Aleksandra Sępioło oraz pan Sławomir Żurowski.
Opracowała: Sylwia Mróz

