Logo Gminy Pawłów

Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole

W piątek, 10 października, w Publicznej Szkole Podstawowej w Jadownikach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Był to wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, wdzięczności i wzruszeń.

Uczniowie przygotowali część artystyczną, w której w humorystyczny, ale i serdeczny sposób podziękowali wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom oraz Pracownikom szkoły za ich codzienny trud, cierpliwość i poświęcenie. Nie zabrakło wierszy, piosenek i życzeń płynących prosto z serca.

Podczas uroczystości wręczono również symboliczne dyplomy uznania dla nauczycieli i pracowników szkoły, będące wyrazem wdzięczności uczniów. Nauczyciele i Pracownicy Szkoły za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie w pracę dydaktyczno-wychowawczą otrzymali również nagrody Dyrektora Szkoły.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część rekreacyjna, przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Na wszystkich czekały gry, zabawy, które dostarczyły wszystkim  dużo radości i pozytywnych emocji.

Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia był emocjonujący mecz siatkówki uczniowie kontra nauczyciele, który – jak zawsze – dostarczył wielu pozytywnych emocji i dobrej zabawy.

Za przygotowanie akademii odpowiedzialni byli: pani Sylwia Mróz, pani Aneta Saramak, pani Aleksandra Sępioło oraz pan Sławomir Żurowski.

 

Opracowała: Sylwia Mróz

Galeria zdjęć

Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole 9 Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole 8 Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole 7 Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole 6 Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole 5 Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole 4 Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole 3 Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole 2 Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności