Dzień dziecka w naszej szkole
1 czerwca obchodzimy wspaniałe i radosne święto czyli DZIEŃ DZIECKA. Ten dzień jest wyjątkowy i my spędziliśmy go w ciekawy sposób pod hasłem „Dzieciak rządzi”. Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole był wielkim PIŻAMA PARTY!
Uczniowie klas IV- VIII ubrali się w kolorowe piżamy, szlafroki, kapcie, przynieśli ulubione kocyki, poduszki i pluszaki - przytulanki. Przy dźwiękach dobrej muzyki bawiliśmy się wspólnie na każdej przerwie. Wszyscy mogli zaprezentować najnowsze trendy mody piżamowej. Do wspólnej zabawy włączyli się również nauczyciele. Impreza dostarczyła uczestnikom wiele radości i pozytywnej energii, bo przecież w naszej szkole nikt się nie nudzi! Również nasi najmłodsi uczniowie świetnie bawili się tego dnia. Uczestniczyli w dyskotece, wzięli udział w zabawach i grach edukacyjnych, nie mogło zabraknąć też słodkiego poczęstunku i życzeń od dyrekcji szkoły i nauczycieli.
Wszystkim Dzieciom życzymy spełnienia najskrytszych marzeń, radości i uśmiechu.
Opracowanie: Agnieszka Żur
Publikacja: Mirosława Latała

