Konkurs plastyczny KRUS
Etap powiatowy XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” organizowany przez KRUS został rozstrzygnięty.
Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pawłowie licznie przystąpili do w/w konkursu, wykonali bardzo ładne prace na powyższy temat.
Uczennica klasy Ib Wiktoria Pater zajęła II miejsce w etapie powiatowym konkursu, w grupie wiekowej klasy 0 – III. Dziewczynka otrzymała dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz współorganizatorów i patronów Konkursu.
Gratulujemy Wiktorii, a pozostałym dzieciom dziękujemy za trud wykonania prac i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.
Opracowanie i fotogaleria: wychowawca klasy Ib Joanna Jóźwik

