Logo Gminy Pawłów

Dzień dziecka w naszej szkole

1 czerwca obchodzimy wspaniałe i radosne święto czyli DZIEŃ DZIECKA. Ten dzień jest wyjątkowy i my spędziliśmy go w ciekawy sposób pod hasłem „Dzieciak rządzi”. Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole był wielkim PIŻAMA PARTY!
Uczniowie klas IV- VIII ubrali się w kolorowe piżamy, szlafroki, kapcie, przynieśli ulubione kocyki, poduszki i pluszaki - przytulanki. Przy dźwiękach dobrej muzyki bawiliśmy się wspólnie na każdej przerwie. Wszyscy mogli zaprezentować najnowsze trendy mody piżamowej. Do wspólnej zabawy włączyli się również nauczyciele. Impreza dostarczyła uczestnikom wiele radości i pozytywnej energii, bo przecież w naszej szkole nikt się nie nudzi! Również nasi najmłodsi uczniowie świetnie bawili się tego dnia. Uczestniczyli w dyskotece, wzięli udział w zabawach i grach edukacyjnych, nie mogło zabraknąć też słodkiego poczęstunku i życzeń od dyrekcji szkoły i nauczycieli.

Wszystkim Dzieciom  życzymy spełnienia najskrytszych marzeń, radości i uśmiechu.

Opracowanie: Agnieszka Żur

Publikacja: Mirosława Latała

Galeria zdjęć

IMG_1893 IMG_1894 IMG_1896 IMG_1897 IMG_1898 IMG_1899 IMG_1902 IMG_1903 IMG_1904 IMG_1906 IMG_1908 IMG_1910 IMG_1912 IMG_1913 IMG_1915 IMG_1916 IMG_1919 IMG_1921 IMG_1923 IMG_1924 IMG_1930 IMG_1933 IMG_1934 IMG_1935 IMG_1937 IMG_1938 IMG_1939 IMG_1941 IMG_1943 IMG_1946 IMG_1949 IMG_1953
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności