WITAJ WIOSNO!
Wiosna to ulubiona przez dzieci pora roku. Robi się coraz cieplej i można korzystać ze spacerów i placu zabaw.
Dzieci z grupy 0a i 0b PSP w Rzepinie niecierpliwie czekały na tę piękną porę roku. Już dzień wcześniej ubrane w zielone stroje i przygotowane przez siebie opaski świętowały Dzień Żaby. W ciągu całodziennego pobytu w oddziale przedszkolnym poszerzyły swoje wiadomości na temat tych bardzo pożytecznych płazów. Było też wspólne śpiewanie piosenki o małej żabce oraz malowanie jej farbami. Następny dzień to spacer w poszukiwaniu wiosny. Wędrując w okolicy szkoły, przedszkolaki z dużym zaangażowaniem szukały pierwszych jej zwiastunów. Wiosna dała się odnaleźć w pobliskim zagajniku. Teraz często ją odwiedzamy i sprawdzamy, co nowego jeszcze się pojawiło w przyrodzie.
Z okazji nadejścia wiosny, wszystkim życzymy dużo słońca i radości.
Opracowały: Hanna Orczyk, Ewa Wyżykowska.
