Logo Gminy Pawłów

WITAJ WIOSNO!

Wiosna to ulubiona przez dzieci pora roku. Robi się coraz cieplej i można korzystać ze spacerów i placu zabaw.

Dzieci z grupy 0a i 0b PSP w Rzepinie niecierpliwie czekały na tę piękną porę roku. Już dzień wcześniej ubrane w zielone stroje i przygotowane przez siebie opaski świętowały Dzień Żaby. W ciągu całodziennego pobytu w oddziale przedszkolnym poszerzyły swoje wiadomości na temat tych bardzo pożytecznych płazów. Było też wspólne śpiewanie piosenki o małej żabce oraz malowanie jej farbami. Następny dzień to spacer w poszukiwaniu wiosny. Wędrując w okolicy szkoły, przedszkolaki z dużym zaangażowaniem szukały pierwszych jej zwiastunów. Wiosna dała się odnaleźć w pobliskim zagajniku. Teraz często ją odwiedzamy i sprawdzamy, co nowego jeszcze się pojawiło w przyrodzie.

Z okazji nadejścia wiosny, wszystkim życzymy dużo słońca i radości.

Opracowały: Hanna Orczyk, Ewa Wyżykowska.

Galeria zdjęć

3f2e1561-56dd-41b2-851c-f233723ef949 4ad69c3c-7694-4720-a2f9-a570ef4a99a6 86b3f644-b7ed-462d-90c9-5ca0e1424948 876e739e-13bc-4a4c-8287-9a803ba1726c 32422324-0f7f-4e3d-a26a-c361355d03b3 a0fcab10-eb1d-445a-abd2-5990875ef7be b9b81125-997b-43c9-afaa-fffd99e55005 beae11d2-4e2c-49ab-8fc8-d549f1704b76 d8c18c99-f5ea-4e30-a5be-03253f027ad6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności