Konkurs na stroik wielkanocny rozstrzygnięty
Na czas Wielkanocy lubimy by w naszych domach pojawiały się ozdoby świąteczne, które to sprawiają, iż bardziej daje się odczuć zbliżające się święta. Zorganizowany przez Samorząd Uczniowski konkurs na stroik wielkanocny, był taką okazją wczucia się w klimat Świąt Wielkiej Nocy. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Feliksa Szczęsnego Karnickiego w Chybicach licznie odpowiedzieli na ogłoszenie konkursowe. Dostarczone stroiki świadczą o talencie, pracowitości i kreatywności dzieci i młodzieży. Członkowie jury mieli niemały problem by wyłonić zwycięzców, gdyż każdy ze stroików miał w sobie coś nietuzinkowego, chociażby kształt czy materiał wykonania. Jednakże po naradach zdecydowano przyznać cztery I miejsca dla Poli Baradziej z kl. IV, Olafa Skorupy z kl. Ia, Adriana Adamczyka z kl. 0b, Damiana Pustuły z kl. IIIb; cztery II miejsca dla Wiktorii Wrony z kl. IIIa, Konrada Góreckiego z kl. Ib, Jakuba Żłobeckiego z kl. IIa, Franciszka Wzorka z kl. IIIb; oraz cztery III miejsca które otrzymali: Maria Chojnacka z kl. IIIa, Emilia Jasztal z kl. Ib, Dominik Maj z kl. IIIa, Marcelina Madejska z kl. Ia. Wyróżniono też prace: Leny Niedzielskiej z kl. IIIa, Leny Kalisty z kl. Ia, Klary Wojciechowskiej z kl. 0b, Wiktorii Kwiecień z kl. IIIb, Gabrieli Latały z kl. IIIb i Wiktorii Pocheć z kl. IIIb. Zwycięzców nagrodzono. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki za udział w konkursie. Wszystkie stroiki zostały wystawione na szkolnym kiermaszu i cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za poświęcony czas na przygotowanie stroików i wzięcie udziału w konkursie.
Opiekunowie SU:
Agnieszka Głuszek
Ewa Koprowska
Anna Kosiarska
Małgorzata Łodej

