Sukces przedszkolaków na etapie diecezjalnym w Radomiu!
W piątek, 26 kwietnia w Radomiu odbył się XIX Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”. Dzieci z grupy 0a i 0b godnie reprezentowały naszą szkołę. Sukces w kategorii Poezja patriotyczna odniosła Dorota Orczyk zdobywając I miejsce.
W kategorii Pieśń patriotyczna – soliści- Marcelina Sławek otrzymała wyróżnienie. Do występu dziewczynki przygotowywane były przez panią Katarzynę Krzysiek.
W kategorii Pieśń patriotyczna - zespoły - duet Katarzyna Orczyk i Maria Kozłowska zdobył I miejsce. Dziewczynki ćwiczyły do konkursu ze swoją wychowawczynią panią Haliną Kalisz.
Jesteśmy dumni z naszych małych artystów! Dziękujemy im za poświęcenie i pracę, by te występy były na najwyższym poziomie oraz życzymy dalszych sukcesów.
Opracowała: Halina Kalisz, Katarzyna Krzysiek

