Kosmopark –wycieczka grupy 0a i 0b
W poniedziałek, 22 kwietnia przedszkolaki wyjechały na wycieczkę do Kielc. Pierwszym przystankiem była bawialnia Fiku Miku, gdzie bawiły się wesoło na trampolinach, w suchym basenie, zjeżdżalniach, ściankach wspinaczkowych, boisku do piłki nożnej i innych atrakcjach. Następnie w Kosmoparku, odkrywały tajemnice kosmosu. Dzieci były zachwycone kosmicznym tunelem, strojami astronautów i obserwacją kosmosu przez profesjonalne urządzenia, mogły sprawdzić swoją wagę na innych planetach. Najwięcej radości sprawiła zabawa kolorowym piaskiem i rękawice, do których mogły włożyć dłonie i manipulować. Na zakończenie wizyty, przedszkolaki wzięły udział w warsztatach, gdzie robiły slajmy.
Opracowanie: Halina Kalisz i Katarzyna Krzysiek

