„Rodzina to skarb w sercu noszony”- PSP Chybice
Miesiąc maj jest bliski sercu każdego z nas. To miesiąc, w którym dziękujemy najpiękniej jak umiemy swoim Rodzicom za troskę, opiekę i wychowanie. Uczniowie klas I- III Publicznej Szkoły Podstawowej im. Feliksa Szczęsnego Karnickiego w Chybicach również pamiętali o tym ważnym wydarzeniu. Były wiersze, piosenki i pląsy dla najbliższych. O tym zaś, że jest to święto międzynarodowe i ponadczasowe, świadczy występ uczniów klas drugich, którzy w humorystyczny sposób ukazali życie na prerii i zaprosili Rodziców na „Rodzinny Western”.
Wszystkim Rodzicom składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.
Opracowanie i fotografia : wychowawcy klas I-III, Agnieszka Głuszek
