Przedszkolaki z Chybic świętują Dzień Dziecka
1 czerwca to jeden z najradośniejszych dni w roku w przedszkolu. Nie inaczej było wśród przedszkolaków z PSP im. F. S. Karnickiego w Chybicach. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji: dmuchany zamek i zjeżdżalnia, piknik na gminnym boisku, lody od dyrekcji, kolorowe bańki, zabawy ruchowe i tańce. Na koniec pobytu w przedszkolu dzieci otrzymały upominki ufundowane przez rodziców.
Mamy nadzieję, że dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń, będzie mile wspominany przez dzieci.
Wszystkim małym i dużym dzieciom jeszcze raz życzymy jak najwięcej radości i uśmiechu na co dzień.
Opracowanie: nauczyciele wychowania przedszkolnego

