Sukces uczennic klasy VII PSP Jadowniki w konkursie ekologicznym
Z dumą informujemy o sukcesie naszych uczennic z klasy VII w VII Gminnym Konkursie Ekologicznym „Ekologię znamy i o środowisko dbamy”, zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Lucyny i Mieczysława Ambrożów w Szerzawach.
W konkursie wspaniale zaprezentowała się Maja Jaros, zdobywając II miejsce. To ogromne osiągnięcie, będące efektem jej wiedzy, zaangażowania oraz zainteresowania tematyką ochrony środowiska.
Bardzo dobrze poradziła sobie również Patrycja Pożoga, która także zajęła wysokie miejsce, godnie reprezentując naszą szkołę.
Serdecznie gratulujemy Mai i Patrycji oraz życzymy kolejnych sukcesów w następnych konkursach! Jesteśmy dumni, że uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Jadownikach z takim zaangażowaniem promują wiedzę ekologiczną i troskę o środowisko naturalne.
Opracowanie: Aneta wojteczek

