Uczniowie klas pierwszych na szkolnej wycieczce
W dniu 23 kwietnia 2026r. uczniowie klas pierwszych z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pawłowie wzięli udział w wycieczce. Jednym z głównych punktów programu było zwiedzanie Fabryki Porcelany w Ćmielowie, gdzie dzieci miały okazję zobaczyć kolejne etapy powstawania porcelany oraz poznać zawody takie jak ceramik czy malarz porcelany. Wzięły również udział w warsztatach plastycznych, podczas których samodzielnie ozdabiały kubeczki.
Kolejnym etapem wyjazdu była zabawa w Laser Space w Ostrowcu Świętokrzyskim. Uczniowie połączyli ruch z nowoczesną technologią, co sprzyjało integracji oraz rozwijaniu umiejętności współpracy.
Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych wrażeń, a uczniowie wrócili do szkoły zadowoleni i pełni entuzjazmu.
Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Joanna Jóźwik, Urszula Gromiec, Aleksandra Jasztal, Dariusz Linek.
Opracowanie: Joanna Jóźwik, Urszula Gromiec

