Czytelnik miesiąca
Miło nam poinformować, że w naszej szkole zostały przyznane tytuły ,,Najlepszego Czytelnika’’ miesiąca października. Otrzymali je nasi najmłodsi uczniowie: Alicja Szmalec, Marcelina Ryś, Julia Walkiewicz z kl.I. Nauczyciel bibliotekarz wręczył laureatom książki, dyplomy oraz słodki upominek.
Gratulujemy i oczywiście zachęcamy wszystkich do czytania książek, bo jak napisał Władysław Orkan ,,Temu, kto lubi książki, nigdy nie zabraknie wiernego przyjaciela”. Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej.
Opracowała: Justyna Mazurek
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska
