Logo Gminy Pawłów

Czytelnik miesiąca

Miło nam poinformować, że w naszej szkole zostały przyznane tytuły ,,Najlepszego Czytelnika’’ miesiąca października. Otrzymali je nasi najmłodsi uczniowie: Alicja Szmalec, Marcelina Ryś, Julia Walkiewicz z kl.I. Nauczyciel bibliotekarz wręczył  laureatom książki, dyplomy oraz słodki upominek.

Gratulujemy i oczywiście zachęcamy wszystkich do czytania książek, bo jak napisał Władysław Orkan ,,Temu, kto lubi książki, nigdy nie zabraknie wiernego przyjaciela”. Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Opracowała: Justyna Mazurek

Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności