Tłusty czwartek
8 lutego 2024r. w naszej szkole obchodziliśmy tłusty czwartek. Ten dzień rozpoczyna ostatni tydzień karnawału i zapowiada Wielki Post. Wedle tradycji, w tym dniu dozwolone jest objadanie się i z tej okazji nie mogło zabraknąć pączków, również w naszej szkole. Podczas przerw można było kupować smaczne pączki czy faworki, gdyż jak mówi tradycja: ,,zjedzony pączek w tłusty czwartek jest gwarancją szczęścia i pomyślności"! Uczniowie wzięli sobie to do serca i zjadali duże ilości tych pysznych słodkości. Dziękujemy za zaangażowanie i realizację tej inicjatywy naszym uczniom i członkom Samorządu Uczniowskiego.
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska
