Logo Gminy Pawłów

Tłusty czwartek

8 lutego 2024r. w naszej szkole obchodziliśmy tłusty czwartek. Ten dzień rozpoczyna ostatni tydzień karnawału i zapowiada Wielki Post. Wedle tradycji, w tym dniu dozwolone jest objadanie się i z tej okazji nie mogło zabraknąć pączków, również w naszej szkole. Podczas przerw można było kupować smaczne pączki czy faworki, gdyż jak mówi tradycja: ,,zjedzony pączek w tłusty czwartek jest gwarancją szczęścia i pomyślności"! Uczniowie wzięli sobie to do serca i zjadali duże ilości tych pysznych słodkości. Dziękujemy za zaangażowanie i realizację tej inicjatywy naszym uczniom i członkom Samorządu Uczniowskiego.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

 

Galeria zdjęć

IMG-4746 IMG-4750 IMG-4752 IMG-4789 IMG-4791 IMG-4794 IMG-4795 IMG-4880 IMG-4881 IMG-4882 IMG-4883 IMG-4884 IMG-4885 IMG-4886 IMG-4887 IMG-4889 IMG-4890
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności