Walentynki w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzepinie
Dnia 9.02.2024 r. w naszej szkole z inicjatywy członków Samorządu Uczniowskiego zorganizowaliśmy WALENTYNKI – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień ten wpisał się już na stałe w harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby to święto było wyjątkowe. Zorganizowana została poczta walentynkowa. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia innym wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie najstarsi uczniowie naszej szkoły rozdawali kartki. Podczas walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym co widać na zdjęciach w specjalnie przygotowanej ramce. Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli. Całej naszej społeczności szkolnej życzymy wspaniałych walentynek!
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

