Narodowe Święto Niepodległości w grupie 0b
W ostatnich dniach w naszej grupie dużo mówiliśmy o Polsce, jej historii, symbolach narodowych i o ważnym dla wszystkich Polaków dniu 11 listopada. Dzień ten upamiętnia rocznice odzyskania niepodległości, skłania do refleksji na temat patriotyzmu nawet najmłodszych. W dniu 10 listopada (piątek), w szkole zorganizowany został przegląd pieśni patriotycznych dla wszystkich grup przedszkolnych i klas I-VIII, w którym zaprezentowaliśmy wspólnie utwór „Nasz kraj”. Ponadto Marcelina Sławek, wzięła udział w konkursie „Do hymnu z Ministrem Sprawiedliwości”.
Opracowanie: Katarzyna Krzysiek
