IV Szkolny Konkurs Kaligraficzny pod hasłem "Mistrz Kaligrafii"
W trosce o rozpowszechnienie wśród dzieci dbałości o staranne, kształtne i estetyczne pismo w maju br. odbył się IV Szkolny Konkurs Kaligraficzny dla uczniów klas I – III Publicznej Szkoły Podstawowej im. Feliksa Szczęsnego Karnickiego w Chybicach pod hasłem „Mistrz Kaligrafii”. Tegorocznym tematem przewodnim konkursu była przyroda. Do zmagań konkursowych przystąpili wszyscy uczniowie klas młodszych. Zadaniem uczestników konkursu było staranne i bezbłędne przepisanie tekstu dostosowanego do wieku dziecka. Były to wiersze opisujące piękno przyrody w maju. Laureatów w każdej z klas wyłonili wychowawcy .
„Mistrzami Kaligrafii” w roku szkolnym 2022/2023 zostali:
Klasa I a- Dominik Piwnik
Klasa I b- Agata Kwiecień
Klasa II a – Lena Niedzielska
Klasa II b-Iga Jaros
Klasa III – Filip Wojciechowski
Wszystkim laureatom gratulujemy!
Opracowała: Marzena Orzeł
