Najpiękniejsze życzenia dla Mamy i Taty
W dniu 31 mają uczniowie klas l - lII. Publicznej Szkoły Podstawowej w Jadownikach pod kierunkiem nauczycieli p. Elżbiety Pożoga, p. Edyty Przygoda, p. Barbary Dudzic oraz p. Aleksandry Jasztal zaprezentowali program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Taty . Pierwszoklasiści przedstawili humorystyczne scenki z życia rodziny. Zaśpiewali piosenkę oraz wykonali nowoczesny taniec „rock and roll” dla zaproszonych gości. Klasa druga i trzecia recytowała piękne wiersze i melodyjne piosenki dla mamy i taty wyrażając najpiękniejsze uczucia i podziękowania za miłość i troskę. Zatańczyli walca. Rodzicom zaśpiewano ,, Sto lat ...". Małych artystów nagrodzono gromkimi brawami. Wszyscy wręczyli swoim najbliższym kwiaty i upominki. Pani dyrektor Agnieszka Jędrzejczyk -Skimina podziękowała wychowawcom za przygotowanie uroczystości oraz dołączyła gorące życzenia. Na zakończenie goście i uczniowie udali się na poczęstunek.
Opracowała: Elżbieta Pożoga

