Logo Gminy Pawłów

Dzień pustej klasy – piknik grup 0a i 0b

W piątek, 7 czerwca grupy przedszkolne 0a i 0b wyszły w plener i świętowały Dzień Pustej Klasy, który jest wyjątkową, międzynarodową inicjatywą promującą wartość edukacji na świeżym powietrzu. Dzieci przyszły do przedszkola zaopatrzone w plecaki, w których znajdowały się niezbędne rzeczy na piknik: kocyk, napój, ulubione przekąski. 
Na łonie natury dzieci obserwowały życie toczące się w przyrodzie – mrówek, pszczół, zwierzątek, spacerowały po pobliskim lasku wsłuchując się w śpiew ptaków. Przyglądały się roślinom, poznawały ich zapach, kolor i gatunek. Były też zabawy w plenerze: zabawa w „berka”, puszczały bańki mydlane i grały w popularną grę „Ja mam, kto ma?” oraz  chętnie zjadły swoje ulubione przekąski i częstowały się nawzajem.
Dzień pustej klasy dla przedszkolaków był doskonałą okazją do rozwijania kreatywności, celebrowania zabawy i nauki na świeżym powietrzu, a przede wszystkim dniem ogromnej radości i niesamowitych wrażeń.

Opracowanie: Katarzyna Krzysiek i Halina Kalisz

Galeria zdjęć

20240607_092650 20240607_093311 20240607_093941 20240607_093948 20240607_094312 20240607_094437 20240607_095957 20240607_102517 20240607_102526 20240607_102613 20240607_103413 20240607_104855 20240607_105426 20240607_105432 IMG-20240607-WA0008 IMG-20240607-WA0015 IMG-20240607-WA0025 IMG-20240607-WA0027 IMG-20240607-WA0042 IMG-20240607-WA0045 startowe
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności