Siatkarskie zmagania
Dnia 16.05.2024r. w hali sportowej w Pawłowie odbyły się półfinały wojewódzkie w mini piłce siatkowej chłopców. W zmaganiach uczestniczyły 3 zespoły, a wśród nich team z Radkowic jako zwycięzca z eliminacji gminnych. Nasi siatkarze pokonali zespoły z Szerzaw i Bodzentyna uzyskując tym samym awans do finału wojewódzkiego. W dniu 29.05.2024r. w Hali Sportowej OSiR we Włoszczowie chłopcy grali w finałach wojewódzkich. Po bardzo wyrównanej walce pod siatką, zajęli ostatecznie V miejsce w województwie świętokrzyskim. Skład personalny siatkarskiego zespołu przedstawiał się następująco: Maliński Wiktor, Lasek Jakub, Dudzic Mateusz, Kalista Sebastian, Guzera Kacper, Hashhash Filip, Kaczor Kacper, Więcław Wojciech, Samiec Piotr i Kalisz Wiktor. Należą się podziękowania w/w uczniom za duże zaangażowanie w przygotowanie się do zawodów, którzy bardzo wiele godzin po zajęciach lekcyjnych spędzili na szlifowaniu siatkarskich umiejętności. Trenerem uczniów jest nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Lichocki.
Opracował: Dariusz Lichocki

