Teatrzyk „Alicja z zaczarowanej Krainy”
W poniedziałek, 27 maja zerówki 0a i 0b udały się do Ostrowca Świętokrzyskiego na spektakl „Alicja z zaczarowanej krainy”. Wszyscy z zapartym tchem śledzili perypetie głównej bohaterki. Wraz z nią przemierzaliśmy świat pełen osobliwych postaci i niewiarygodnych sytuacji. Piękna scenografia, gra świateł, melodyjne i nastrojowe piosenki, gra aktorska i bajkowy klimat przedstawienia sprawiły, że czas minął tak szybko, jak sen Alicji. Wyjątkowy podziw wzbudziły wśród dzieci efekty specjalne, które były elementem spektaklu. Przez krótki czas wszyscy mogliśmy znaleźć się w kolorowej krainie fantazji. To były niezapomniane chwile!
Opracowanie: Katarzyna Krzysiek i Halina Kalisz

