Wycieczka do Warszawy
10 października uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się na całodniową wycieczkę do Warszawy.
Nasze spotkanie ze stolicą rozpoczęliśmy od wizyty w jednym z najbardziej fascynujących miejsc w Polsce, gdzie nauka staje się prawdziwą przygodą czyli Centrum Kopernika. Najpierw udaliśmy się do Planetarium , gdzie podczas seansu oglądaliśmy film 3D o planetach, gwiazdach i odległych galaktykach. Był to nie tylko pokaz, ale także interaktywna lekcja astronomii. Następnie uczniowie mieli możliwość zwiedzania wystaw, które dostarczyły wielu okazji do zabawy i eksperymentowania. Wizyta w Centrum Nauki Kopernik okazała się niezapomnianym przeżyciem. Połączenie nauki z zabawą, interaktywne wystawy i inspirujące pokazy rozbudziły chęć dalszego zgłębiania tajemnic otaczającego nas świata. Potem już nieco głodni odwiedziliśmy MC Donalds i udaliśmy się na warszawską Starówkę. Spacerowi sprzyjała pogoda, bowiem jak na zamówienie właśnie przestał padać deszcz.
Opracowały: Magdalena Pożoga, Anna Prostak- Latała, Anna Franczak

