Zaproszenie na walne zgromadzenie ZFŚS
Zapraszamy nauczycieli emerytów, którzy byli zatrudnieni w szkołach na terenie Gminy Pawłów i należą do Scentralizowanego Funduszu Świadczeń Socjalnych w Pawłowie na walne zgromadzenie, które odbędzie się dnia 12.09.2025r. (piątek) o godzinie 14.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzepinie , Rzepin Drugi 155 - sala nr 13.
Cel spotkania: Podsumowanie działalności oraz wybór nowego zarządu.
