Zakończenie roku w naszym żłobku
Nasze dzielne maluchy zakończyły przygodę w żłobku i ruszają dalej - do przedszkola. Gratulujemy wszystkim dzieciom i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy samych sukcesów i pięknych chwil na nowej drodze przedszkolaka .

