Wyjazd do teatru
Dnia 13.03.2024r. uczniowie naszej szkoły z klas 4, 5 i 8 wraz z wychowawczyniami wybrali się na spektakl: „Opowieści z Narni. Lew, czarownica i stara szafa.” do teatru Żeromskiego w Kielcach.
Dzięki przedstawieniu chodź na chwilę przenieśliśmy się do fantastycznego świata skutej wiecznym mrozem krainy, w której odwieczną walkę toczy dobro ze złem.
Po uczcie kulturalnej wybraliśmy się na aktywny relaks do parku trampolin i na laserowy paintball. Po wspólnym posiłku i czasie pełnym wrażeń z planami na kolejny wspólny wyjazd wróciliśmy szczęśliwie do domu.
Opracowanie: Magdalena Latała, Justyna Ciepielewska

