Wyjazd do Parku Trampolin
Dnia 1 marca 2024r. uczniowie klas IV - VII Publicznej Szkoły Podstawowej w Jadownikach udali się pod opieką wychowawczyń, pani Anety Wojteczek i pani Sylwii Mróz do Parku Trampolin w Kielcach.
Park Trampolin Happy Jumper to popularne miejsce rozrywki, oferujące wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jest to idealne miejsce, gdzie można bawić się na ogromnych trampolinach i cieszyć się innymi rozrywkami.
Główną atrakcją były oczywiście trampoliny, na których można skakać, wykonywać akrobacje i odkrywać nowe triki. Chętnie korzystano również z takich przyjemności jak: baseny z gąbkami, tunele, ścianki wspinaczkowe, tor przeszkód czy zjeżdżalnie.
Pierwszy dzień marca spędzono na udanej zabawie. Wyjazd zapewnił wiele radości i emocji naszym uczniom.
Opracowała: Aneta Wojteczek

