Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw "Bajkolandia"
We wtorek, 4 czerwca najmłodsza grupa przedszkolna Publicznej Szkoły Podstawowej w Szerzawach wyruszyła na wycieczkę do Sali zabaw „Bajkolandia” w Starachowicach. Celem naszej wycieczki było przede wszystkim rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej. Dla przedszkolaków było to ogromne przeżycie, ponieważ to ich pierwsza wycieczka, na którą pojechali autokarem. W sali zabaw przedszkolaki korzystały z licznych atrakcji, m.in. z tuneli, basenu z kulkami, zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, mini pojazdów. W trakcie pobytu w sali zabaw ciekawą niespodzianką okazały się brokatowe tatuaże oraz kolorowe warkoczyki, które sprawiły przedszkolakom wiele radości. Dzieci również chętnie brały udział w zabawach ruchowych z animatorem. W czasie dwugodzinnego pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych, dzieci miały także słodki poczęstunek. Nasza wycieczka bardzo szybko dobiegła końca. Dzieci wróciły zadowolone z ogromną ilością wrażeń. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem na dobrze spędzone przedpołudnie.
Opracowały:
Weronika Nowak
Katarzyna Nowicka

