Wycieczka do stolicy Polski
W dniu 18.04.2024r. uczniowie klas 7a i 7b Publicznej Szkoły Podstawowej im. Feliksa Szczęsnego Karnickiego w Chybicach wraz z opiekunami: panią Anną Kosiarską oraz z panią Barbarą Głowacką udali się do Warszawy.
W planie wycieczki znalazło się zwiedzanie trasy ,,Piłkarskie emocje’’ na Stadionie Narodowym. Następnym etapem był przejazd metrem na Stare Miasto oraz spacer po warszawskiej Starówce, po przerwie na posiłek udaliśmy się z wizytą do Centrum Nauki Kopernik. Tam mieliśmy możliwość zobaczenia różnych nowych technologii, na przykład sztucznej inteligencji. Można było zadawać pytania, na które roboty AI odpowiadały oraz zobaczyć różne ciekawe doświadczenia z fizyki i chemii.
Zmęczeni i szczęśliwi udaliśmy się do domu. Wspomnienia z pobytu w Warszawie zostaną na długo w naszej pamięci.
Opracowały:
Emilia Kułaga klasa 7b,
Roksana Romańska klasa 7b

