Wycieczka do Mandorii
8 marca w Dniu Kobiet uczniowie klas I, III i V wraz z opiekunami odbyli wycieczkę do Rzgowa, gdzie mieści się największy w Polsce park rozrywki pod dachem czyli Mandoria. Po długiej podróży autokarem uczestnicy wycieczki wkroczyli do miejsca pełnego przygód dla małych i dużych. Przez kilka godzin korzystali z różnorodnych atrakcji m.in. roller coasterów, karuzeli, wirującego okrętu, zjeżdżalni, placu zabaw, ruchomej ławki , zderzających aut. Każdy znalazł coś dla siebie, a zdania co do najciekawszej atrakcji były podzielone. Zdrowo zmęczeni, w dobrych humorach dojechaliśmy w godzinach wieczornych do szkoły. Wszyscy zgodnie uznali, że jest to miejsce warte odwiedzenia.
Opracowanie E. Moras
