Dzień Kobiet w grupie 0e
„Marzec czasem wiosną dmucha
Czasem znowu zawierucha.
Jednak w jednym marca dniu,
Słońce świeci tam i tu!
Bo to dzień szczególny jest:
I Dniem Kobiet zowie się!”
Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca odbyła się uroczystość w grupie 0e. Chłopcy zaśpiewali naszym królewnom uroczyste „100 lat”. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane konkurencje. W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia i upominki, a panie piękne kwiaty. Aby chłopcom nie było przykro też mieli swoje małe prezenciki. Przedszkolaki z grupy 0e wyjątkowo się cieszyły z „Drewnianej Kliniki – Przychodni Lekarsko - Weterynaryjnej”.
Dzieci mile będą wspominać ten dzień. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom i rodzicom za piękne życzenia.
Opracowała: Urszula Zięba

