Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2023
W piątek 23 września 2023 r. odbyły się demokratyczne wybory Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.
Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli oraz opiekunów. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać jeden głos. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą przeprowadzoną przez kandydatów. W tym czasie mający poparcie uczniowie prezentowali swoje programy wyborcze.
Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:
Patryk Czuryłowski z kl. VIII - przewodniczący szkoły
Dawid Latała z kl. V – zastępca przewodniczącego
Franciszek Serafin z kl. VI – skarbnik
Antonina Kowalik z kl. VII – członek
Franciszek Surowiec z kl. IV – członek
Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.
W tym roku opiekę na Samorządem Uczniowskim będą sprawowały panie: Edyta Cioroch i Milena Sobieraj.
Opracowała: Milena Sobieraj, Edyta Cioroch

