Wybieramy Samorząd Uczniowski
19 września 2023r. w naszej szkole odbyły się wybory, w wyniku których wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024:
Kinga Klamczyńska –klasa VIIa- przewodnicząca
Jakub Żur – klasa VIII – zastępca
Zuzanna Majcher – klasa VIII– skarbnik
Gratulujemy !!!
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie członkom Komisji Wyborczej w składzie Maja Kubicka, Adam Śmigielski oraz Paweł Nieckula jak i wszystkim uczniom biorącym udział w głosowaniu.
Opracowanie i zdjęcia: Małgorzata Kasprowicz

