Logo Gminy Pawłów

Wybieramy Samorząd Uczniowski

19 września 2023r. w naszej szkole odbyły się wybory, w wyniku których wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024:

Kinga Klamczyńska –klasa VIIa- przewodnicząca
Jakub Żur – klasa VIII – zastępca
Zuzanna Majcher – klasa VIII– skarbnik

Gratulujemy !!!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie członkom Komisji Wyborczej w składzie Maja Kubicka, Adam Śmigielski oraz Paweł Nieckula jak i wszystkim uczniom biorącym udział w głosowaniu.

Opracowanie i zdjęcia: Małgorzata Kasprowicz

 

Galeria zdjęć

Wybieramy Samorząd Uczniowski 7 Wybieramy Samorząd Uczniowski 6 Wybieramy Samorząd Uczniowski 5 Wybieramy Samorząd Uczniowski 4 Wybieramy Samorząd Uczniowski 3 Wybieramy Samorząd Uczniowski 2 Wybieramy Samorząd Uczniowski 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności