Wigilia w grupie 0a
20 grudnia przedszkolaki z gr.0a przy PSP w Szerzawach obchodziły jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. W świątecznie udekorowanej sali, przy choince dzieci podzieliły się opłatkiem, złożyły sobie życzenia, a następnie zasiadły do stołów, na których czekał wigilijny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Następnie obejrzały szkolne jasełka w sali gimnastycznej w wykonaniu kolegów i koleżanek ze starszych klas. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania. Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Wszystkie przedszkolaki czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.
Opracowanie: Agata Kępa

