Jasełka bożonarodzeniowe w PSP w Godowie
Dnia 20 grudnia 2023r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Godowie społeczność uczniowska obejrzała przedstawienie jasełkowe.
W nastrojowej atmosferze, wśród bożonarodzeniowych dekoracji, uczniowie klasy VI pod kierunkiem p. Aliny Wojteczek przenieśli zebranych do Betlejem, w czasy narodzin Jezusa. Świąteczny nastrój poprzez wspólne kolędowanie zbudował zespół instrumentalny prowadzony przez p. Aleksandrę Sepioło oraz grupa wokalna, którą opiekuje się p. Bożena Sławek.
Po udanym widowisku był czas na przekazanie świątecznych życzeń przez panią dyrektor Wandę Ciepielewską oraz dzielenie się opłatkiem.
Gościliśmy tego dnia przy wigilijnym stole gości, m.in. pana radnego Łukasza Iwołę, nauczycieli emerytów: p. Annę Kwiecień, ks. Marka Kiełbasę oraz przedstawicielkę Rady Rodziców, p. Ilonę Wiśniewską.
Ciepłe słowa, serdeczne życzenia i wspólne kolędowanie kolęd zbudowały wspaniałą atmosferę. W takim podniosłym, serdecznym i rodzinnym nastroju zakończyliśmy ten dzień w naszej szkole.
Opracowanie: Alina Wojteczek

