Wigilia dla samotnych
W okresie świąt Bożego Narodzenia, które wszystkim kojarzą się z ciepłem rodzinnego domu, obecnością najbliższych, z gotowością do dzielenia się z potrzebującymi Dyrekcja, nauczyciele, rodzice, uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pawłowie włączyli się do największej w regionie Wigilii dla samotnych Starachowice 2023. Wsparcie finansowe wyniosło 2000 zł. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy nieść pomoc osobom potrzebującym, samotnym. Dobrze jest być częścią tak ogromnego, pięknego przedsięwzięcia. Naszymi działaniami dążymy do tego by szerzyć ciepło i dobro.
Koordynatorem akcji była Grażyna Kosmala we współpracy z Radą Rodziców Szkoły. Dziękujemy wszystkim za udział i dobre serce.
Opracowanie i fotogaleria: Grażyna Kosmala

