Walentynkowy Seans Filmowy w PSP w Godowie
Walentynki, dzień poświęcony miłości i przyjaźni, to okazja do celebracji dla ludzi w każdym wieku, w tym również dla uczniów. W tym roku klasy 6 i 5 pod opieką pani Aleksandry Sepioło i pani Katarzyny Koszarskiej uczciły Walentynki poprzez zorganizowanie seansów filmowych w szkole.
Organizowanie tego typu zajęć integracyjnych to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu przez uczniów, nauczycieli i personel szkolny. Wybór filmów związanych z tematyką miłości, przyjaźni i pozytywnych relacji może dodatkowo uświadomić uczniom znaczenie tych wartości w życiu codziennym. Zorganizowany został poczęstunek dla uczestniczących w seansie uczniów. Była pizza, popcorn, owoce i napoje.
Dodatkowo, każdy mógł uwiecznić swoje wspólne chwile w zabawny i kreatywny sposób dzięki walentynkowej fotobudce i tematycznym rekwizytom. Zdjęcia z fotobudki stanowią nie tylko świetną pamiątkę z wydarzenia, ale również tworzą atmosferę zabawy.
Walentynkowy seans filmowy w szkole to nie tylko okazja do obejrzenia ciekawych filmów, ale także świetna zabawa i możliwość wspólnego spędzenia czasu przez uczniów oraz społeczność szkolną, gdyż po projekcji był czas na zabawę w chowanego i w berka. Dzięki takim inicjatywom szkoła staje się miejscem, gdzie edukacja przeplata się z przyjemnością i budowaniem relacji międzyludzkich.
Opracowały: Aleksandra Sepioło, Katarzyna Koszarska

