„Szkoła do hymnu” – PSP Radkowice
W ramach corocznej, ogólnopolskiej akcji „ Szkoła do hymnu”, nasza placówka – PSP im. Wandy Pomianowskiej w Radkowicach miała zaszczyt wziąć udział w niezwykle ważnym wydarzeniu, które ma na celu pielęgnowanie patriotyzmu i szacunku dla historii naszej Ojczyzny.
Dnia 10 listopada, o symbolicznej godzinie 11:11 - dyrekcja, uczniowie oraz nauczyciele zebrali się, aby wspólnie odśpiewać Hymn Narodowy. Razem wyraziliśmy radość z niepodległości oraz dumę z naszej polskości. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za udział w tej akcji. W ten sposób nie tylko uczciliśmy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, ale także oddaliśmy hołd tym, którzy stracili życie w jej obronie.
Opracowała: Iwona Rokita

