Sport na wesoło
Dnia 27 września 2023 roku uczniowie klas I – III Publicznej Szkoły Podstawowej w Godowie uczestniczyli w między klasowych rozgrywkach sportowych w ramach IX edycji Europejskiego Tygodnia Sportu. Celem tych działań było uświadomienie dzieciom jak ważny jest sport i aktywność fizyczna wśród dzieci i młodzieży. Na każdym poziomie odbyły się zawody ze współzawodnictwem między klasami. Drużyny z każdej klasy zmagały się konkurencjami sportowymi przy dopingu swoich kolegów i koleżanek. Fantastyczna atmosfera, świetna zabawa oraz wielkie emocje w duchu fair play sprawiły, że uczniowie wzięli udział we wspaniałej promocji aktywności ruchowej.
Opracowanie: Jolanta Zapała

