Logo Gminy Pawłów

Rzepinianki najlepsze w mini koszykówce

25 listopada 2023r. na hali sportowej w Pawłowie odbyły się zawody w mini koszykówce dziewcząt - rocznik 2011 i młodsze. Zgłosiło się do nich sześć szkół, które rozlosowane zostały do dwóch grup. Do pierwszej z nich trafiły: SP Godów, SP Szerzawy, SP Pawłów, natomiast do drugiej: SP Chybice, SP Radkowice i SP Rzepin. Po rozegraniu meczy ,,każdy z każdym” w grupach, do finału awansowały zespoły z Szerzaw oraz z Rzepina. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Małgorzata Jeziorska, Maja Turek, Julia Druzic, Kaja Pięta, Aleksandra Mergalska, Marta Michta, Maja Bajor, Zuzanna Żaczkiewicz, Marcelina Orczyk, Weronika Ulińska, Maja Czerwiec - rezerwowa (opiekun - Marta Dudek). Po zaciętym pojedynku 12 : 6, nasze dziewczęta pokonały drużynę z Szerzaw i zdobyły tytuł Mistrza Gminy Pawłów. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Godowa. Czwarte miejsce przypadło zespołowi z Radkowic, natomiast piąte zajęły: SP Chybice i SP Pawłów. Dziewczęta z SP w Rzepinie będą reprezentować Gminę Pawłów w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się na wiosnę.

Opracowanie: Marta Dudek

Galeria zdjęć

20231125_092434 20231125_092438 20231125_095158 20231125_101413 20231125_114356 20231125_114447 20231125_120417 20231125_120421 20231125_122424 20231125_124625 20231125_131426 20231127_113918 received_1383505955589529
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności