Kiermasz świąteczny
W dniach 18 i 19 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. W czasie kiermaszu można było nabyć pyszne ciasteczka, babeczki czy pierniki oraz bombki, stroiki i inne ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów i rodziców naszej szkoły. Wszystkie ozdoby, które stanowiły bogactwo twórczych pomysłów uczniów wprowadziły nas w świąteczny nastrój i przypomniały o tym, że długo wyczekiwane Święta Bożego Narodzenia już wkrótce nadejdą co sprawiło nam wiele radości.
Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz wspomogli naszą akcję charytatywną, zwłaszcza uczniom klas I-III – serdecznie dziękujemy! Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz WOŚP.
Opracowanie: opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

