Andrzejki w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzepinie
,,W listopadową ciemną noc
swój los wywróżę sobie,
bo wróżby dziwną mają moc…”
30 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzepinie zapanowała wspaniała atmosfera, ponieważ obchodzone były Andrzejki, nazywane inaczej magicznym wieczorem, choć potocznie określa się je po prostu ostatkami. Uczniowie bawili się świetnie biorąc udział w różnych wróżbach, zabawach, tańcach. Była świetna zabawa podczas dyskoteki szkolnej i wróżby andrzejkowe, które w zabawny sposób miały pokazać co wszystkich czeka w przyszłości. Wszyscy uczniowie chętnie wzięli udział w naszych szkolnych andrzejkach a wspólna zabawa zawsze przyczynia się do integracji i to jest najważniejsze.
Opiekunowie SU
Publikacja: Urszula Grunt - Sopińska

