31 Próbna Drużyna Harcerska wzięła udział w XII Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej.
W dniach 12-14 kwietnia mieliśmy zaszczyt wziąć udział w "Harcograniu". Na scenie zaprezentowaliśmy nasze talenty w dwóch zespołach: " Kreciki w berecikach" z repertuarem "Ballada o Krzyżowcu", "Krecik, krecik zielony ma berecik", oraz zespół "Zielone łosie" z piosenkami "Major Ponury", "Harcerska Bałkanica". Emocje były nieocenione, a publika zachwycona.
Mieliśmy również przyjemność wysłuchania innych drużyn, a wieczorem czas umilił nam koncert Hanny Czajkowskiej oraz Michała Łangowskiego- wokalisty zespołu "Cisza jak ta". Wybraliśmy się również nad zalew Lubianka, gdzie odbyła się gra terenowa oraz zabawy na placu zabaw, a na zakończenie "Harcogrania" odbył się koncert galowy i rozdanie nagród.
Opracowała: Joanna Krajewska

