XXIV edycja akcji „Góra Grosza”
Jak co roku w naszej szkole organizowana była zbiórka "Góra Grosza". Tegoroczne zbieranie monet trwało od 01.11.2023 do 29.02.2024.
Celem akcji było uzbieranie jak największej kwoty, która została przekazana na organizację pomocy psychologicznej, rzeczowej oraz specjalistycznej opieki dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom.
Zbiórka pieniędzy zakończyła się 29 lutego. Po przeliczeniu monet uczniowie klas I - VII zebrali łącznie 396 zł i 78 groszy.
Wszystkim biorącym udział w akcji serdecznie dziękujemy, oraz mamy nadzieję, że w następnej edycji uczniowie chętnie przyłączą się do w/w akcji.
Opracowanie: Opiekun SU

