DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA
Wzorem lat ubiegłych Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzepinie przyłączyła się do akcji edukacyjnej „ŚNIADANIE DAJE MOC”.
8 listopada 2023r. uczniowie klas I – III przy wsparciu nauczycieli i rodziców zorganizowali w klasach wspólne śniadanie. Dzieci z przygotowanych składników robiły pyszne, kolorowe kanapki. Na stołach znalazły się także owoce, jogurty, sałatki owocowe i różne zdrowe przekąski. Wspólne przygotowanie i spożycie śniadania sprawiło dzieciom wiele przyjemności i na pewno świetnie smakowało. Akcja dała uczniom nie tylko dobrą zabawę, ale również szansę na integrację grupy, a przede wszystkim zwiększyła świadomość na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie człowieka.
Opracowanie: Bożena Zbrożyna - Fałek
