Logo Gminy Pawłów

Eliminacje gminne ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

5 kwietnia w PSP im. Jana Pawła II odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Do rywalizacji w grupie młodszej przystąpili uczniowie ze szkół w Łomnie, Pawłowie, Radkowicach i Rzepinie, w grupie starszej startowały drużyny z Dąbrowy, Godowa, Łomna, Pawłowa, Radkowic, Rzepina i Szerzaw.
Rywalizacja obejmowała przejazd przez tor przeszkód, rozwiązywanie testów ze znajomości przepisów ruchu drogowego i kolejności przejazdu przez skrzyżowanie, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.
Po rozegraniu wszystkich konkurencji klasyfikacja przedstawiała się następująco:

grupa I:
I miejsce - PSP w Pawłowie,
II miejsce - PSP w Radkowicach,
III miejsce - PSP w Łomnie,

grupa II:
I miejsce - PSP w Pawłowie,
II miejsce - PSP w Szerzawach,
III miejsce - PSP w Rzepinie.
Indywidualnie najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Zuzanna Witkowska z PSP w Szerzawach i Tomasz Sławek z PSP w Pawłowie.
W eliminacjach powiatowych Gminę Pawłów reprezentować będą drużyny, które zajęły pierwsze dwa miejsca z każdej grupy wiekowej (PSP w Pawłowie (gr. I i II), PSP w Radkowicach (gr. I) i PSP w Szerzawach (gr. II) ).
Turniej zakończył się wręczeniem nagród i pamiątkowych dyplomów przez pana Wójta Gminy Pawłów - Marka Wojtasa.

Opracował: Mariusz Komenda

Galeria zdjęć

20240405_093851 20240405_093854 20240405_093857 20240405_093908 IMG-20240405-WA0006 IMG-20240405-WA0008 IMG-20240405-WA0011 IMG-20240405-WA0012 IMG-20240405-WA0013 IMG-20240405-WA0015 IMG-20240405-WA0018 IMG-20240405-WA0019 IMG-20240405-WA0022 IMG-20240405-WA0023 IMG-20240405-WA0024
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności