Kiermasz świąteczny
26 marca w szkole Podstawowej w Dąbrowie odbył się kiermasz ozdób świątecznych, z którego dochód przeznaczony został na cele charytatywne. Na kiermaszu wystawione zostało 74 prace dzieci ze szkół z terenu naszej gminy. Naszą akcję chętnie wsparli uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim włączającym się w ten szczytny cel, w szczególności wychowawcą klas 0 oraz przedszkoli, którzy koordynowali konkurs w swoich szkołach i dostarczyli piękne prace do naszej placówki.
Organizatorzy

