Dzień dyni w grupie 0d
We wtorek, 28 października obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Dyni, który był fantastyczną okazją do wspólnej zabawy, przepełnioną pięknym jesiennym kolorem pomarańczowym. Święto Dyni było znakomitą okazją, aby dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat tego zdrowego warzywa. Przecinając dynie na pół, mogły zobaczyć jak wygląda ona w środku. Mogły oglądać, dotykać różnej wielkości i różnego ubarwienia dynie. Poznały także warunki, w których dynia wyrasta. Były zabawy ruchowe, muzyczne przy piosence „Podaj dynię”, matematyczne, plastyczne oraz fotobudka.
Opracowanie: Katarzyna Krzysiek

