Drużyna dziewczyn z PSP w Radkowicach mistrzyniami eliminacji gminnych w mini piłkę nożną
W dniu 18.10.2025 roku w Hali Sportowej w Pawłowie odbyły się eliminacje gminnych zawodów sportowych w mini piłkę nożną. Do rywalizacji sportowej zgłosiło się 6 szkół z terenu Gminy Pawłów: PSP w Chybicach, PSP w Radkowicach, PSP w Szerzawach, PSP w Pawłowie, PSP w Godowie
i PSP w Jadownikach. Drużyna dziewczyn z PSP w Radkowicach pokonując rywalki z innych szkół stanęła na podium zajmując I miejsce w eliminacjach gminnych i będzie reprezentowała naszą szkołę w dalszych eliminacjach, którymi będą półfinały wojewódzkie.
Drużyna PSP w Radkowicach wystąpiła w składzie:
Kornelia Cieśla kl. V,
Maja Czarnowska kl. V,
Julia Szymczyk kl. V,
Zuzanna Wrzesień kl. V,
Zosia Stachera kl. VI,
Amelia Sławek kl. VI,
Maja Wojton kl. VI.
Opiekunem drużyny był: Marcin Głowacki
Gratulacje dla dziewczyn z PSP w Radkowicach, którym nie brakuje zaangażowania i ducha sportowej rywalizacji.
Opracował: Marcin Głowacki

